KINKEKAART

Epood > KINKEKAARDID >KINKEKAART
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
KINKEKAART 5€ Tellimisel 5.00 EUR
 
KINKEKAART 10€ Tellimisel 10.00 EUR
 
KINKEKAART 15€ Tellimisel 15.00 EUR
 
KINKEKAART 20€ Tellimisel 20.00 EUR
 
KINKEKAART 25€ Tellimisel 25.00 EUR
 
KINKEKAART 30€ Tellimisel 30.00 EUR
 
KINKEKAART 35€ Tellimisel 35.00 EUR
 
KINKEKAART 40€ Tellimisel 40.00 EUR
 
KINKEKAART 50€ Tellimisel 50.00 EUR
 
Digitaalne kinkekaart
 
Erineva väärtusega kinkekaardid epoest Kena.ee. Üllatage oma ema, õde, vananaema, sõbrannat või kallimat e-poe kinkekaardiga!  Kinkekaart annab kingi saajale võimaluse ise valida endale sobivad tooded  e-poest.
 
Ostes kinkekaardi valige transpordi viisiks-transport kokkuleppel. Veenduge, et Teie poolt täidetud kontaktandmed on õiged! Saadame e-maili aadressile koodi, mida saab kasutada ainult ühe korra. Kasutades kinkekaardi koodi, lisage kupongi lahtrisse kood, mida soovite kasutada.

Valige kingituse väärtus ja sobivad õnnitlussõnad, teostage makse ning Teile sobival ajal saadame kingisaajale sooduskoodi e-mailile. Kinkekaart kehtib nii kaua, kuni e-pood tegutseb.
 
Kui Teie poolt valitud toodete maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata, kui valitud toodete maksumus on suurem kinkekaardi väärtusest, siis arvestatakse Teie ostu summalt maha kinkekaardi väärtus. Müüja ei vastuta kinkekaardi  koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu. Posti eest tuleb tasuda eraldi.